O nas

Poznaj naszą firmę

Firma Auto-Punkt powstała i działa na rynku usług motoryzacyjnych nieprzerwanie od roku 1990. Jesteśmy rodzinną firmą, której działalność opiera się wyłącznie na polskim kapitale. Podatki płacone przez nas w całości zasilają budżet Naszego Kraju. Od początku swego istnienia specjalizujemy się w naprawach mechanicznych, elektromechanicznych oraz elektronicznych samochodów osobowych i dostawczych. Posiadamy specjalistyczne urządzenia oraz nowoczesne narzędzia niezbędne do naprawy współczesnych samochodów. Prowadzimy sprzedaż części i akcesoriów samochodowych najwyższej jakości, porównywalnej z jakością części oryginalnych oraz ich tańsze zamienniki. Montujemy części zgodnie z oczekiwaniami i preferencjami Klienta.

automotive
Zatrudniamy wyszkolonych pracowników, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje w ramach specjalistycznych szkoleń oraz kursów. Nasze starania o wysoki poziom jakości wykonywanych usług zostały potwierdzone m.in. certyfikatem w konkursie "Dobre bo polskie". Nadane wyróżnienie potwierdza kompetencje pracowników naszej firmy oraz działania według najlepszych wzorców wielkopolskiej przedsiębiorczości. Ponadto warsztat od początku swej działalności zrzeszony jest w Cechu Rzemiosł Metalowych. Od 1993 roku nawiązaliśmy owocną, sąsiedzką współprace z firmą Grykar, która rozwija się do dnia dzisiejszego. Wzajemnie uzupełniamy gamę usług, aby spełnić jak najwięcej oczekiwań naszych Klientów

W roku 2001 firma Auto-Punkt została zaproszona do współpracy w ramach ogólnopolskiej sieci niezależnych warsztatów Q-Service, świadczących usługi napraw samochodów. Korzyścią dla Klienta, wynikającą z naszej przynależności do Q-Service, jest roczna gwarancja na wykonaną naprawę i zamontowane części oraz możliwość realizacji napraw gwarancyjnych w warsztatach sieci na terenie całego kraju.

Nasze działania ukierunkowane są przede wszystkim na ciągłe podnoszenie poziomu jakości świadczonych usług, doskonalenie organizacji i bezpieczeństwa pracy oraz aspekty ekologiczne naszej działalności. Nasi Klienci cenią nas za fachowość, terminowość wykonywanych usług, umiarkowane ceny, dobry kontakt i miłą atmosferę. .

Oferta

Naprawy mechaniczne i elektromechaniczne
elektronika samochodowa
toczenie tarcz i będnów hamulcowych
diagnostyka, geometria
układy wydechowe
obsługa i naprawa klimatyzacji
Serwis opon
Myjnia samochodowa
Kosmetyka samochodowa

Dobre, bo polskie

Szanowny Panie

Proszę przyjąć najserdeczniejsze gratulacje z okazji przyznania Zakładowi Napraw Motoryzacyjnych AUTO PUNKT, certyfikatu "Dobre bo polskie" w VIII edycji Konkursu Usług, organizowanego przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Nadane wyróżnienie potwierdza kompetencje pracowników firmy i działanie według najlepszych wzorców wielkopolskiej przedsiębiorczości.

Nagroda przynosi satysfakcję i nobilituje, ale równocześnie zobowiązuje do stałego doskonalenia zarządzania, wprowadzania najnowszych osiągnięć technologicznych, poszerzania oferty i dbałości o wysoki standard usług. Wyrażam przekonanie, iż udokumentowana certyfikatem "Dobre bo polskie" wysoka ocena efektów działania przedsiębiorstwa, będzie zachętą i drogowskazem dla innych podmiotów gospodarczych z terenu Wielkopolski, których nadrzędnym celem jest wysoka pozycja i prestiż firmy oraz dbałość o zadowolenie i uznanie klientów.

Za cenny wkład w rozwój gospodarczy Wielkopolski, wzbogacający potencjał i znaczenie regionu, wyrażam swój szacunek i składam podziękowanie. Gratulacje dopełniam życzeniami wielu sukcesów zawodowych pomnażających dorobek przedsiębiorstwa, satysfakcji z dokonań, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Z wyrazami szacunku
Stefan Mikołajczak
Marszałek Województwa WielkopolskiegoQ-SERVICE

Firma AUTO-PUNKT jest członkiem ogólnopolskiej sieci Q-Servis zrzeszających ponad 600 niezależnych warsztatów świadczących usługi napraw samochodów.

Q-Service jest pierwszą i największą w Polsce siecią warsztatów naprawczych będących konkurencją dla autoryzowanych stacji serwisowych. Dewizą zrzeszonych w sieci zakładów jest profesjonalna obsługa i gwarancja wysokiej jakości napraw. Korzyścią dla klienta wynikającą z naszej przynależności do Q-Service jest:

  • udzielona roczna gwarancja na wykonane usługi,
  • udzielona roczna gwarancja na zamontowane części renomowanych firm,
  • poświadczenie wykonania naprawy na wydanej klientowi książeczce gwarancyjnej,
  • możliwość realizacji napraw gwarancyjnych przez wszystkie warsztaty Q-Service na terenie całego kraju.

scroll up